Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Своє 20-річчя відзначила Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського

Переглядів: 523

  21 вересня відзначила своє 20-річчя Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського.      

  Привітати дирекцію школи, педагогічний та учнівський колективи на урочистостях, прийшли заступник голови районної  ради Петро Калиняк, заступник голови Підгаєцької районної адміністрації Керницький Іван Петрович,заступник міського голови Василь Пеляк, представники обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, колеги -директори гімназій Бережанського  та Козівського районів, керівнки шкіл міста.

        У гядацькій залі зібрались педагоги та працівники закладу, учні, випускники, батьківська громадськість. Також на свято завітало чимало гостей, які так чи інакше пов'язані з гімназією, з процесом її заснування, становлення, розвитку.       

        Петро Калиняк  ,заступник голови Підгаєцької районної ради , привітав  ювілярів із святом, підкреслив, що навчальний заклад завжди був і залишається осередком освіти, культури, інновацій у навчанні і вихованні дітей . За 20  років щоденної кропіткої роботи колектив гімназії відкрив широку дорогу у життя багатьом поколінням щирих і працьовитих людей, справжніх патріотів своєї країни і рідного міста. З вуст  Петра Калиняка прозвучали слова глибокої вдячності за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти виплеканих учнів, за частинку душі, яку педагоги віддають вихованцям та побажав вчителям бути здоровими, щасливими, закоханими у свою професію, не розгубити високий дар - віддавати своє серце іншим, і жодного разу не розчаруватися у своєму життєвому виборі, а гімназистам - порозуміння і згуртованості, високих результатів у навчанні, через які пролягає шлях до кращого майбутнього. 

 

           Урочистості пройшли у теплій дружній атмосфері. Виступи гостей супроводжувалися творчими вітаннями від учнів гімназії, вчителів, ветеранів педагогічної праці та чудовою концертною програмою.

 

« повернутися до списку новин