Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

25 квітня в м.Підгайці відбувся мітинг – реквієм, приурочений 33 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Переглядів: 340

Сьогодні, 25 квітня біля пам’ятника ліквідаторів Чорнобильської аварії, який знаходиться на території пожежно-рятувального підрозділу у м. Підгайці, відбувся мітинг – реквієм приурочений 33 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності тих, хто, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захистив людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації - пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків. Тієї квітучої весни вони відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Час не стер у пам’яті їх  імена, не загоїв чорнобильських ран…

                            

                              

« повернутися до списку новин