Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

МЕХАНІЗМ ВЗАЄМОДІї СУБ"ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Переглядів: 543

 

21 березня 2017 року в приміщенні Підгаєцької міської ради відбувся інформаційно – просвітницький семінар  «Відродження нації», який проводили представники ГО ,експерт проекту пані Оксана Шлюсар та пані Оксана Вандяк,тренер-консультант проекту ,метою  якого було – підвищення обізнаності щодо питань ідентифікації, перенаправлення  та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, в т. числі дітей в Тернопільській області. Семінари  проводяться у шести районах області для  представників державних  структур та органів  місцевого самоврядування. Під - час семінару проводилась  інформаційна кампанія з проблеми торгівлі людьми, що  передбачає розповсюдження листівок  і плакатів шляхом їх розміщення в міській та сільських радах на інформаційних стендах, державних установах ,тощо  для покращення захисту прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, в т. числі дітей та доступу їх до допомоги.

            На заході також проводилось  інформування щодо важливості популяризації роботи єдиної в Україні Національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та  консультування мігрантів (  номери 0800 505 501 та 527 – безкоштовно для користувачів  стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку), яка не те, що не втрачає своєї актуальності, а й залишається  хорошою можливістю для обізнаності громадян щодо ризиків та небезпек  торгівлі людьми та нелегальної міграції та Інформаційної лінії  Міжнародної організації з міграції для громадян України, що повернулися після  тривалого перебування закордоном  ( номер 0800 3030 22 безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку), функціонування якої забезпечує громадян достовірною інформацією щодо орієнтирів в соціальній та інституційній реальності.

            У семінарі взяли участь голова Підгаєцької районної ради Баран Ірина Петрівна, заступник голови районної ради Калиняк Петро Дмитрович, керуючий справами районної ради Мороз Василь Михайлович, сільські голови Підгаєцького району, керівники комунальних закладів району, представники Підгаєцького РЦСССМ.

Контактні особи: Шлюсар  Оксана Зіновіївна

Тел..: 0352 52 39 52 моб.: 067 711 37 27;

Вандяк Оксана Іванівна моб.: 067 645 71 16

« повернутися до списку новин