Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

З днем вчителя!

Переглядів: 445

                                                      Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

                                                                             Сердечно вітаю вас з Днем вчителя!

Щорічно за доброю традицією на початку жовтня вшановуємо вас, своїх мудрих наставників і вихователів, які відкрили нам дорогу у велике життя. Повагу, вдячність, любов до наших вчителів і вихователів ми проносимо з собою крізь роки. Ми можемо розгубити шкільні знання, але ніколи не забудемо головної викладеної нам вчителями науки — вміння бути людьми.
Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вас, у значній мірі, залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідного краю  ви виховуєте в молодих людях.
Ваша любов до дітей та високий професіоналізм у педагогічній справі допомогли виховати справжніх патріотів та захисників Батьківщини, чуйних, мужніх та сміливих синів своєї країни. І сьогодні саме вони віддано виконують свій військовий обов’язок на сході України, захищаючи мир та спокій у рідних домівках.

Через ваші руки пройшли тисячі дітлахів. Багато з них стали гордістю нашого міста та району . І в цьому чимала ваша заслуга! Адже саме ви передали їм свої знання і досвід, навчили їх долати труднощі, допомагати своїм близьким та цінувати дружбу.

Дорогі педагоги, спасибі вам за наших дітей! Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю, світлом та натхненням! Щастя вам,міцного здоров»я,людської поваги  і любові від ваших учнів!

 

 

Зі святом!

Голова Підгаєцької районної ради                                                                                                                        І.П.Баран

« повернутися до списку новин