Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Учась у засіданні колегії обласної державної адміністрації у режимі відео-звязку

Переглядів: 620

                     

В режимі онлайн-зв'язку сьогодні, 27 травня, відбулося  засідання колегії обласної державної адміністрації, на яке запрошені голови районних державних адміністрацій, міст обласного значення, районних рад, об'єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів ОДА, керівники правоохоронних органів, представники ЗМІ. Участь у обговоренні брала голова районної ради Ірина БАРАН

Порядок денний:

1. Про стан соціально-економічного розвитку області у січні-квітні 2020 року;

2. Про підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2019/2020 року та основні завдання з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

3.Різне.

У різному учасники колегії обговорили терміни проведення пробного ЗНО-2020 та забезпечення призовників усіма засобами індивідуального захисту та швидкими тестами на виявлення Covid-19 при проходжені ними у червні призовної комісії на строкову військову службу. Окремо йшлось про епідемічну ситуацію на території Тернопільської області, пов’язану із коронавірусною хворобою COVID-19 та заходи, що вживаються органами державної влади та місцевого самоврядування по недопущенню поширення інфекції.

                

« повернутися до списку новин