Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Управління соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації інформує щодо перевезень пільгових категорій громадян

Переглядів: 672

Управління соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації інформує пільговиків – жителів району про те, що між управлінням соціального захисту населення Підгаєцької райдержадміністрації та фізичною-особою підприємцем Колодницьким Д.М. на 2017 рік укладено договір на здійснення компенсаційний виплат за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування  на приміських маршрутах, а саме: Підгайці – Юстинівка, Підгайці – Степове, Підгайці – Шумляни, Підгайці – Голгоча, Підгайці – Гнильче, Підгайці – Вербів.

         Право на пільговий проїзд на вищезазначених маршрутах мають інваліди війни, учасники бойових дій, пенсіонери за віком, особи, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС(І-ІІ категорія), реабілітовані громадяни, діти з багатодітних сімей, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани військової служби, ветерани служби цивільного захисту. При пред’явленні посвідчення пільговика водієві автобуса, той зобов’язаний безоплатно довести пассажира до необхідної йому зупинки. Про факти відмови від безоплатного перевезення пільговиків на приміських автобусних маршрутах просимо повідомляти управління соціального захисту населення та Підгаєцьку районну раду.

ПІДГАЄЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТА   СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

____________2016 р                                                                                                                      №____

Про районну цільову програму щодо надання пільг з

послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг

окремим категоріям громадян та здійснення компенсації  за

перевезення пільгової категорії населення  на районних

приміських маршрутах загального користування на 2016 – 2018 роки

 

            Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.06.2016 р. № 135 – од «Про проект районної цільової програми щодо  надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення на районних приміських маршрутах загального користування на 2016 - 2018 роки»,  враховуючи пропозиції постійно діючих комісій районної ради та керуючись п.16 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна  рада

ВИРІШИЛА:

 1. Районну цільову програму щодо надання пільг з послуг зв’язку, інших  передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та  здійснення компенсації за перевезення пільгової категорії населення  на районних приміських маршрутах загального користування на 2016 – 2018 роки затвердити ( програма додається).
 2. Підгаєцькій районній державній адміністрації забезпечити реалізацію заходів, передбачених програмою.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі комісії районної ради.

 

Голова районної ради                                                                                          І.П.БАРАН

 

 

ПІДГАЄЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТА   СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

____________2016 р                                                                                                                      №____

Про врегулювання питання здійснення компенсаційних

виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в районі

 

            На виконання ст..12,13 Закону України «Про статус  ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», ст..20,21,27 Закону України  «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», ст..13 Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про статус ветеранів  військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та  їх соціальний захист», Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 «Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», ст..7 та 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» та керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення перевезення пільгових  категорій громадян які проживають на території району на приміських маршрутах загального користування районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити:
  1. Порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд  окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах ( далі -  Порядок), згідно з додатком №1.
  2. Типовий Договір на здійснення компенсаційних виплат перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах за рахунок коштів районного бюджету ( далі – Договір) ,згідно з додатком №2.
 2. Створити районну комісію з визначення коефіцієнта співвідношення чисельності пасажирів – пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд в автомобільному транспорті загального користування на приміських маршрутах.
 3. Затвердити склад районної комісії з визначення коефіцієнтів співвідношення чисельності пасажирів – пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд в автомобільному транспорті загального користування на приміських  маршрутах згідно  з додатком 3.
 4. Затвердити Положення про районну комісію з визначення коефіцієнтів співвідношення чисельності пасажирів – пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд в автомобільному  транспорті загального користування на приміських маршрутах згідно додатку 4.
 5. Управлінню соціального захисту населення Підгаєцької РДА здійснювати відшкодування коштів перевізникам, які здійснюють безкоштовні перевезення пільгових категорій  населення Підгаєцького району, згідно затвердженого Порядку та  укладених  договорів, в межах кошторисних призначень.
 6. Відповідальність за достовірність, повноту та вчасне подання розрахунків в управління соціального захисту населення Підгаєцької РДА за пільгове перевезення пасажирів для надання відшкодування, покласти на перевізників, з якими укладені відповідні договори.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Підгаєцької РДА та постійно діючі комісії районної ради.

 

Голова районної ради                                                                                          І.П.БАРАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин