Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Додаткова державна допомога,яку можуть отримати фізичні особи-підприємці, які мають дітей віком до 10 років, а також особи, зареєстровані у центрі зайнятості, як безробітні.

Переглядів: 232

??Додаткову державну допомогу можуть отримати фізичні особи-підприємці, які мають дітей віком до 10 років, а також особи, зареєстровані у центрі зайнятості, як безробітні. Кабінет Міністрів України гарантує виплату на період карантину, починаючи з травня 2020 року. Крім того, кошти зазначена категорія отримає ще за один місяць по завершенню карантину.

????На додаткову доплату можуть претендувати ФОПи, які належать до I та II групи платників єдиного податку, при цьому в них не повинно бути заборгованості по сплаті ЄСВ протягом року. Також її можуть отримати безробітні, які виховують малолітніх дітей.

????Така допомога передбачена для кожної дитини, яка ще не досягнула 10-річного віку, у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп. Для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн, а для дітей від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.
Для отримання допомоги необхідно зареєструватися на веб-сайті Мінсоцполітики : https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua .

« повернутися до списку новин