Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

У рамках програми «Безпечне місто» Підгаєцька районна рада спрямувала кошти районного бюджету на придбання Підгаєцькому відділенню поліції ГУНП сертифікованого газоаналізатора Alcotest «Drager» німецького виробництва

Переглядів: 1571

                                                                  

У рамках програми «Безпечне місто» Підгаєцька районна рада спрямувала кошти районного бюджету на придбання Підгаєцькому  відділенню поліції ГУНП сертифікованого  газоаналізатора  Alcotest «Drager» німецького виробництва

Вартість приладу склала 51 тисячу гривень. Цей прилад є ліцензованим для використання на території України.

Відтепер підгаєцькі поліцейські зможуть у найкоротший термін фіксувати та визначати стан сп’яніння водіїв транспортних засобів без необхідності освідчування у закладах охорони здоров'я.

Результати тестування даним приладом будуть спрощувати роботу поліцейських та достовірно підтверджувати факти вживання алкоголю, що знадобиться в судових засіданнях, йдеться в офіційному повідомленні.

Нагадаємо, що сертифікований газоаналізатор Alcotest «Drager» був закуплений коштом районного  бюджету. Керівництво Підгаєцького  відділення поліції зверталося з проханням придбати  такий прилад. Голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН та заступник голови Підгаєцької районної державної адміністрації Іван КЕРНИЦЬКИЙ привітали працівників поліції та передали пристрій в користування .

« повернутися до списку новин