Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Сесія районної ради

Переглядів: 558

Сьогодні відбулася  чотирнадцята  сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання. Сесію відкрила і провела голова районної ради Ірина Баран.

          У роботі сесії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький,голови сільських рад,керівники установ та організацій.

Перед початком роботи сесії,голова районної ради Ірина Баран привітала освітян з професійним святом,наголосила на тому,що всі ми цінуємо щедрість їхніх  люблячих сердець,  терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Побажала міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від їхньої нелегкої праці і усіляких успіхів в особистому житті! Щоб їх завжди  оточувала  повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність! Також голова районної ради нагородила Грамотою за багаторічну освітянську працю,високі досягнення , високий  професіоналізм  та з нагоди дня вчителя Найчука Ярослава Сергійовича.

Після нагородження ,депутати районної ради перейшли  до розгляду порядку денного.

 1. Про створення опорного навчального закладу.
 2. Про пониження ступеня та зміну найменування Боківської ЗОШ І –ІІ ст..  Підгаєцької районної ради Тернопільської області.
 3. Про затвердження Статуту районного бюро технічної інвентаризації.
 4. Про списання та зняття з балансу автобус «Мерседес – Бенц», державний  номер 2968 – ТЕП, що знаходиться у комунальній власності району.
 5. Про передачу з балансу Підгаєцької ЦРКЛ на баланс комунального закладу Підгаєцької районної ради ( Підгаєцький районний ЦПМСД) приміщення стоматологічної поліклініки за адресою: м.Підгайці, вул..Бережанська,3.
 6. Про проект програми розвитку лісового господарства на 2017 – 2021 роки.
 7. Про проект програми охорони навколишнього природнього середовища в  Підгаєцькому районі на 2017 – 2020 роки.
 8. Про затвердження проекту змін до  районної цільової програми щодо надання  пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим  категоріям громадян та здійснення  компенсації за перевезення пільгової категорії населення на районних приміських маршрутах загального користування на 2016 – 2018 роки
 9. Про проект комплексної програми «Здоров'я населення  Підгаєччини 2017  - 2021 роки».
 10. Про районну протиепізоотичну програму профілактики високопатогеного грипу, африканської чуми свиней та інших антропозоозних захворювань на 2017 – 2018 роки.
 11. Про внесення змін до програми забезпечення виконання районною  державною адміністрацією делегованих повноважень  на 2017 -2018 роки.
 12. Про розгляд проекту змін до комплексної програми розвитку цивільного захисту  Підгаєцького району на 20147 – 2017 роки
 13. Про внесення змін до програми фінансової підтримки Центру  надання адміністративних послуг на 2016 – 2018 роки.
 14. Про затвердження угод.
 15. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
 16. Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.
 17. .Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки с/г призначення державної  власності за межами населених пунктів , право оренди якої планується до продажу шляхом проведення аукціону.
 18. Про розгляд заяви громадської організації «Громадський рух «Кріпак».
 19. Різне.

Всі питання порядку денного було розглянуто та прийнято відповідні рішення.


        

« повернутися до списку новин