Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Відбулося засідання Президії Асоціації: затверджено низку важливих рішень (ФОТО)

Переглядів: 453

 

 

16 лютого, відбулося розширене засідання Президії Асоціації, приурочене 25-річчю діяльності Об’єднання.

У заході взяли участь високопосадовці органів державної влади, зокрема Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ,  Лев Парцхаладзе, Заступник Мінстра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Костянтин Ващенко,  Голова Національного агентства України з питань державної служби та Олександр Мартиненко, Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України.

Органом управління розглянуто та підтримано низку стратегічних завдань.

Так, Президією визначенні основні напрямки роботи Асоціації, що стосуються нормотворчого процесу.

У цьому контексті затвердженні пропозиції про вдосконалення та напрацювання Асоціацією механізмів реалізації проекту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою».

Проголосовано за розробку та аналітичний супровід нормативно-правової бази у сфері реформування районного рівню органів місцевого самоврядування. Водночас члени Правління підтримали тезу про перегляд, разом зі змінами меж районів, їх повноважень.

Опрацьовуватимуться Асоціацією й законопроекти, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, а саме зміцнення статусу службовця; управління землями та містобудівної діяльності; внесення змін до Бюджетного кодексу, в частині удосконалення порядку використання коштів ДФРР та інших децентралізаційних ініціативи.

Крім того, у рішенні Президії закріпленні головні напрямки проведення інформаційно-просвітницької роботи. Йдеться про вдосконалення та адаптацію навчальних програм до актуальних потреб місцевого самоврядування, у тому числі використання механізмів інтерактивного, фасилітативного підходу, а також практичного консультування у затребуваних темах.

Також було визначене продовження співпраці з міжнародними організаціями у напрямку зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування України.

Ці та інші завдання внесенні та затвердженні рішенням у План роботи Секретаріату та Правління Асоціації.

Ознайомитися з рішеннями Президії Асоціації можна буде згодом а сайті Асоціації.

« повернутися до списку новин