Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

УВАГА! РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

Переглядів: 574

                                                   

  ОГОЛОШЕННЯ

            Конкурсна комісія, яка утворена розпорядженням голови  Підгаєцької районної ради Ірини БАРАН  про проведення конкурсу на вакантну  посаду директора опорного навчального  закладу « Підгаєцька ЗОШ І-ІІI ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області ,провела конкурс та визначила переможця .

 ВИТЯГ

 ІЗ ПРОТОКОЛУ  № 2

засідання конкурсної комісії  Підгаєцької районної ради

 від 29 січня  2019 року

 

м.Підгайці

Присутні: 9 членів конкурсної комісії

Порядок денний:

  1. Проведення іспиту  кандидата Тарас Галини Петрівни на вакантну посаду директора опорного навчального  закладу « Підгаєцька ЗОШ І-ІІI ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області ,
  2.   Про призначення Тарас Галини Петрівни на посаду директора опорного навчального  закладу   « Підгаєцька ЗОШ І-ІІI ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області  за результатами конкурсу.

 

Виступив: Мороз В.М. – голова комісії, який сказав, що для участі в іспиті допущено єдиного кандидата – Тарас Галину Петрівну . Для письмового виконання завдання кандидату було виділено 60 хвилин. За результатами екзаменаційних випробувань кандидат набрала  222  бали , що перевищує 50 %, тому комісія вирішила допустити її до наступного етапу відбору- співбесіди  та виконання ситуаційного завдання. За дане рішення проголосували всі члени комісії одноголосно.

      Під час співбесіди та вирішення ситуаційного завдання Тарас Галина Петрівна одержала  45 балів.

   За результатами екзаменаційних випробувань,  співбесіди та виконання  ситуаційного завдання ,члени комісії вирішили: запропонувати голові Підгаєцької районної ради   Баран І.П.  

призначити  Тарас Г.П. на посаду директора  опорного навчального  закладу « Підгаєцька ЗОШ І-ІІI ступенів» , Підгаєцької районної ради ,Тернопільської області ,так як вона успішно пройшла конкурсний відбір на дану посаду та підписати з нею контракт

За дане рішення проголосували:

За -9          проти -0         утрималось -0.

 

Голова комісії                                                                            В.М.МОРОЗ

Секретар комісії                                                                        В.П.БОРСУК

 

« повернутися до списку новин