Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

З Днем державної служби!

Переглядів: 415

                                                                    Шановні державні службовці!

Від імені Підгаєцької районної ради  та від себе  особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби.

Перейнявши найкращі європейські практики та зберігши при цьому національні традиції, державна служба в Україні стоїть на шляху великих змін.

 Наразі ви   є тією ланкою, що з’єднує народ і владу, саме ви забезпечуєте  їх тісний діалог. Тому, довіра до держави в цілому починається із довіри громадян до кожного з вас.

Прийміть найщиріші слова подяки за те, що гідно несете звання державного службовця,  що вірите у принципи чесності, справедливості і порядності у державній службі і за те, що доносите ці принципи до людей, професійно роблячи свою справу.

Від усієї душі, шановні колеги, бажаю вам, насамперед, людської поваги і вдячності. Нехай Ваша робота буде сповнена натхненням та впевненістю у завтрашньому дні. Здоров’я Вам, невичерпної енергії, професіоналізму, кар’єрних здобутків і справжнього задоволення від щоденної роботи.

З повагою 

голова Підгаєцької районної ради                                                                                              Ірина Баран!

« повернутися до списку новин