Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Зустріч заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Тернопільській області Григорія Радзіха з головою Підгаєцької районної ради Іриною Баран.

Переглядів: 543

Днями відбулася зустріч заступника начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Тернопільській області Григорія Радзіха з головою Підгаєцької районної ради Іриною Баран. Розмова велася про налагодження співпраці та активніше впровадження організації системи управління охороною праці в комунальних закладах району.
До обговорення питань профілактики виробничого травматизму долучилися заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду в Бучацькому районі Ю.Мандрицький, страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду в Бережанському районі В.Малінський

 

 17.02. 2017 року     м. Підгайці     №1

 Протокол проведення круглого столу у Підгаєцькій районній раді Тернопільської області з представниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тернопільській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бучацькому районі, відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бережанському районі

Присутні:  голова Підгаєцької районної ради Баран І.П., заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тернопільській області Радзіх Г.М., заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Бучацькому районі Мандрицький Ю.М., страховий експерт з охорони праці відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бережанському районі Малінський В. Я.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Налагодження співпраці та активніше впровадження організації системи управління охороною праці в комунальних закладах району.

                     (доповідач - голова Підгаєцької районної ради Баран І.П.)

                     2. Про здійснення соціальних виплат Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та                        професійних захворювань України потерпілим на виробництві.

                     (доповідач - заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних                      випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тернопільській області Радзіх Г.М.)

 

              3. Стан виробничого травматизму в Підгаєцькому районі за 2016 р. та січень 2017 року.

                   (доповідач – заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних                       випадків на виробництві та професійних захворювань України Бучацькому районі Мандрицький Ю.М.)

 

                   4. Обговорення нещасного випадку, який стався 27.01.2016р. з працівником Підгаєцької ЦБС Саландяк О.Й.

                   (доповідач – заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду   

                    соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та   

                    професійних захворювань України Бучацькому районі

                    Мандрицький Ю.М.)

                    5.Про вдосконалення  системи управління охороною праці в комунальних закладах, (доповідач – В.Я.                  Малінський)

      I. СЛУХАЛИ:

Баран І.П. – Про налагодження співпраці та активніше впровадження організації системи управління охороною праці в комунальних закладах району.

      II. СЛУХАЛИ:

Радзіха Г.М. про  здійснення соціальних виплат Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України потерпілим на виробництві.

     ІІІ.  СЛУХАЛИ:

Мандрицького Ю.М. про Стан виробничого травматизму в Підгаєцькому районі за 2016 р. та січень 2017 року.

 

     IV.  СЛУХАЛИ:

Мандрицького Ю.М. про обставини та причини нещасного випадку, який стався 27.01.2016р. з працівником Підгаєцької ЦБС Саландяк О.Й.

     V.  СЛУХАЛИ:

Малінського В.Я. про вдосконалення  системи управління охороною праці в комунальних закладах

 

     ВИСТУПИЛИ:

Баран І.П. про проведення роз’яснювальної роботи серед працівників комунальних закладів Підгаєцького району щодо профілактики, як виробничого, так і невиробничого травматизму.

 

    УХВАЛИЛИ:

Інформацію порядку денного круглого столу взяти до відома, провести навчання з охорони праці в підрозділах відділу культури Підгаєцької РДА, проводити роз’яснювальну роботу з профілактики як виробничого, так і невиробничого травматизму в Підгаєцькому районі Тернопільської області.    

« повернутися до списку новин