Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Гранти на збереження культурної спадщини від Посольського фонду США

Переглядів: 469
 
 

Гранти на збереження культурної спадщини від Посольського фонду США

 | 11:34 - 14/11/2016 | 0 коментарів

Гранти на збереження культурної спадщини від Посольського фонду США

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). Дедлайн – 10 грудня 2016 р.

1. Конкурс «Невеликий грант» для проектів від 10 тисяч до 200 тисяч доларів США

Конкурс «Невеликий грант» відбуватиметься в один тур. В рамках цієї програми Фонд AFCP прийматиме пропозиції по10 грудня 2016 року. Програма «Невеликий грант» спрямована на збереження пам’яток культури, музейних колекцій та традиційних мистецьких форм.

2. Конкурс «Великий проект» для проектів від 200 тисяч до 500 тисяч доларів США

Конкурс «Великий проект» відбуватиметься у два тури. В рамках цієї програми Фонд AFCP прийматиме пропозиції на перший тур до 10 грудня 2016 року. Переможці першого туру будуть запрошені для участі у другому турі наприкінці лютого 2017 року. Програма «Великий проект» спрямована на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону.

Для участі у конкурсах, будь ласка, надішліть заявку, форми та кошторис за зразками. Заявка та додатки приймаються лише в електронному вигляді до 10 грудня 2016 року за адресою: Kyivafcp@state.gov 

Умови участі та аплікаційні документи:

Детальна інформація за посиланням: http://bit.ly/2fQmYJL

Контакти

  • Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві
  • (044) 521-5788
  • Kyivafcp@state.gov

« повернутися до списку новин