Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Спільна робота заради кращого майбутнього дітей

Переглядів: 326

                                                       Спільна робота заради кращого майбутнього дітей

У кінці березня 2019 року в Підгаєцький районний сектор з питань пробації надійшла інформація із Підгаєцького відділення поліції про те, що одна із засуджених підоблікових двічі притягувалась до адміністративної відповідальності за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей (ч. 2 ст. 184 КУпАП). Суть правопорушення полягала у тому, що клієнтка пробації, будучи матір’ю двох неповнолітніх дітей шкільного віку, допустила невідвідування ними школи без поважних причин.
09.04.2019 з метою встановлення причин та недопущення вчинення правопорушень в майбутньому персонал Підгаєцького районного сектору з питань пробації провели робочу зустріч із директором Гнильченської ЗОШ I-II ступенів Кочило Неонілою Михайлівною, головою сільської ради села Гнильче Підгаєцького району Плекан Дарією Йосипівною та класним керівником класу, у якому навчається дитина засудженої, Шаган Оксаною Михайлівною.

 У ході зустрічі було встановлено, що директор школи згідно чинного законодавства надавала повідомлення в Підгаєцьке відділення поліції для вирішення питання про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності за часте допущення невідвідування дітьми засудженої школи без поважних причин. Сама матір під час бесіди з даного питання не надавала педагогам урозумілих пояснень. Голова Гнильченської сільської ради наголосила, що сім’я засудженої є неблагополучною і педагогічно некомпетентною, у сім’ї спостерігається брак педагогічних знань і навичок у батьків, що виявляється в неконструктивному стилі виховання.
Цього ж дня персонал Підгаєцького районного сектору з питань пробації провів із засудженою бесіду виховного впливу, під час якої їй було нагадано про наслідки систематичного вчинення адміністративних правопорушень та наголошено, що забезпечення відвідування навчальних занять та отримання загальної середньої освіти дітьми є обов’язком батьків, а не їх не бажанням. Тільки власним належним вихованням та співпрацею із педагогами можна позбутися сумної статистики невідвідувань дітьми школи та покращити якість їх навчання.
Підоблікова запевнила персонал пробації, що не допускатиме безпричинного пропуску її дітьми шкільних занять в майбутньому.


Петро Гевко,
начальник Підгаєцького районного сектору

 філії ДУ “Центр пробації” в Тернопільській області

« повернутися до списку новин