Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

26 листопада 2019 року на базі Носівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів географії та інформатики на тему «Розвиток цілісного мислення школярів в процесі викладання географії та інформатики в умовах соціалізації ос

Переглядів: 417

26 листопада 2019 року на базі Носівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся інтегрований семінар-практикум вчителів географії та інформатики на тему «Розвиток цілісного мислення школярів в процесі викладання географії та інформатики в умовах соціалізації особистості».

Семінар почався ранковою зустріччю та мотиваційними вправами, що налаштували учасників на плідну роботу.

Учасники семінару під керівництвом завідувача Віри Старки, працюючи в групах, пройшли термінологічну розминку на знання Концепції НУШ, виконали завдання – увідповіднення «Рівнів та критеріїв компетентності вчителя», створили дайжест сучасних методів корпоративного навчання педагогів. А також відвідали урок в 9 класі за участю вчителя географії Венгер М.Б. та Банах Н.І., вчителя інформатики. На уроці учні працювали з електронним підручником «Географія, 9 клас» та створювали ментальні карти по темі «Сільське господарство». Учителі теж проявляли свої асоціації під час створення карт на папері.

Методист Підгаєцького РМК Марія Романишин ознайомила вчителів з прикладами реалізації змістових ліній на уроках інформатики, а саме: переглянуто відеоролик «Українці і Apple», перевірка оригіналу товару за штрих кодом в програмі MS Exsel, команди вчителів працювали з питаннями екологічної безпеки і сталого розвитку.

На семінарі був присутній сільський голова Панашій І.Є, який наголосив на ролі вчителя в житті громади.

Розгляд кожного питання супроводжувався пошуком різних шляхів вирішення проблемних питань та обмін думками і досвідом

роботи.

 

« повернутися до списку новин