Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

6 лютого 2019 року відбулося засідання ради Підгаєцького районного методичного кабінету

Переглядів: 900

6 лютого 2019 року відбулося засідання ради РМК, на якому розглянуто питання «Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» та «Про розгляд і схвалення методичних напрацювань педагогічних працівників, які претендують на присвоєння їм педагогічних звань».

На високому рівні організовано роботу з обдарованою молоддю у Підгаєцькій гімназії імені Маркіяна Паславського та опорному закладі «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», що дало позитивний результат: 59 та 50 переможців районного етапу предметних олімпіад відповідно.

В особистих заліках учительських здобутків до 4 переможців районних та уже й обласних етапів олімпіад.

Це відмінні знавці своєї справи, люди високого професійного рівня, знані та поважні серед учнів та громадськості учителі: Пелещак Т. С., Гатала М. Р., Скасків М.І., Манюк С.І., Кедич І.Ф., Старка В.Б., Свінціцька Н.М., Осадца Л.О., Романович Т. Б., Вільшинська М. С., Свінціцька О. Я. Колегам є з кого брати приклад. Тому на засіданні ради дано старт новій кагорті учителів-новаторів, чий досвід роботи презентували методисти РМК. Праця, що дає очікуваний результат, має бути гідно оцінена. Тому надіємося, що заявлені учителі на присвоєння звання «учитель-методист» та «вищу кваліфікаційну категорію» отримають визнання. Успіхів Вам, шановні колеги! 

« повернутися до списку новин