Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Важливо! Підгаєцька міська рада інформує.Відповідь на колективне звернення

Переглядів: 707

                                                                                

 

Україна

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

_ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ   ОБЛАСТІ_

48000 м. Підгайці Тернопільської області, вул. Бережанська, 8,тел. (03542) 2-16 81,  2-22-58

e-mail: pidgrada@gmail.com, код ЄДРПОУ 04058462

 

№   789/КО-570    «  01  » грудня  2017 року

 

                                                                Мешканцям міста Підгаєць та Підгаєцького                                                                             району

 

            На Ваше колективне звернення від 24 листопада 2017 року, що містить вимоги вжити заходів в зв’язку із скоєнням дорожньо-транспортної пригоди на території міста Підгайці, Підгаєцька міська рада повідомляє наступне:

            вулиця Міцкевича в місті Підгайцях, на якій була скоєна ДТП, є складовою частиною автомобільної дороги загального користування державного значення  Галич - Підгайці –Сатанів.  Ця дорога протяжністю 132,1 км під індексом Т-09-03 віднесена до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення, зокрема до територіальних автомобільних доріг, постановою Кабінету Міністрів України від16.09.2015 року № 712.

            Відповідно до ст.10  Закону України «Про автомобільні дороги», державне управління дорогами загального користування, що знаходяться у державній власності, здійснює Державна служба автомобільних доріг України, яка має органи управління на місцях ( в нашій області – Служба автомобільних доріг України в Тернопільській області).

            Таким чином  Підгаєцька міська рада, як орган місцевого самоврядування,  не має відповідних повноважень для виконання пунктів 1, 4  та 5  Вашого звернення, що стосуються встановлення металевих відбійників, дорожніх знаків та  дорожньої розмітки на цій дорозі, так як вона не є комунальною  власністю міста. (Другий і третій  пункти звернення, як випливає із його змісту, адресовані керівникам районних органів влади).

            Одночасно повідомляємо, що Підгаєцькою міською радою спільно з Підгаєцькою районною державною адміністрацією та Підгаєцькою районною радою направлено відповідне звернення Службі автомобільних доріг України в Тернопільській області, в якому йдеться про вжиття відповідних заходів щодо недопущення аварійних ситуацій на даній ділянці дороги Галич - Підгайці –Сатанів, зокрема і встановлення бар’єрного  огородження та дорожніх знаків 3.29 та 7.5.1 для обмеження швидкості руху автомобілів.

             Звернення подібного змісту щодо встановлення металевого бар’єрного огородження та відповідних дорожніх знаків  на даному аварійному відрізку дороги було направлено Підгаєцькою міською радою ще у липні 2012 року@(Місто відповідь) на адресу філії «Бережанський райавтодор» ДП «Тернопільський облавтодор» після  скоєння першої аварії. Однак тоді звернення залишилось без відповіді і відповідних заходів вжито не було.

            Відповідь на Ваше колективне звернення, підписане мешканцями нашого міста і Підгаєцького району,  публікуємо в районній газеті «Земля Підгаєцька», на сайті Підгаєцької районної ради та у соціальній мережі «Facebook».

 

                                                                                              Міський голова    Т.В.Левкович

Клопотання міста за  2012 рік

Щодо встановлення бар"єрного огородження

« повернутися до списку новин