Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

День Збройних Сил України відзначали цього року в Новосілківському сільському клубі

Переглядів: 1266

6 грудня 2019 року в Новосілківському сільському клубі відзначали День Збройних Сил України.В урочистих заходах взяла участь голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН, заступники голови Підгаєцької районної державної адміністрації  Іван Керницький та Назарій Жидовський, сільський голова села Новосілка Ганна КАРДАШ.Зі  словами привітання звернулась до присутніх Ірина БАРАН ,яка сказала: 

"У цей святковий для вас день прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України! Україна пишається своїм сучасним національним військом і довіряє йому. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства. Відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани ворога. Наші Збройні сили – це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії.

Саме українські воїни виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави.

Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок. Є чим пишатися і військово-службовцям Підгаєччини , які вписали в історію Збройних сил України не одну яскраву сторінку. Низький уклін вам і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Впевнена, що з вашою допомогою нащадки хоробрих козаків зможуть з честю відстояти нашу рідну землю. Бажаю всім миру, незламної волі, надійного родинного тилу та нових звершень у благородній справі служіння Україні!

Слава Україні!

Також до присутніх звернувся Іван Керницький та Ганна Кардаш, які також привітали військовослужбовців та нагородили їх грамотами та грошовими преміми! Присутніх зі сцени вітали  творчі колективи Поплавського , Білокриницького та Новосілківського сільських клубів.

« повернутися до списку новин