Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА

Переглядів: 328

Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей найбільше.  Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих хто опинився у складних життєвих ситуаціях. 

Соціальні служби перебувають з людиною із самого  народження і до самого кінця її життєвого шляху. Коли людині найважче і коли відбуваються якісь зміни у житті, у той період, коли  їй найскладніше,  саме тоді на допомогу приходите  ви – соціальні працівники. Найчастіше соціальні працівники заміняють, інколи батьків дітям, людям похилого віку  - близьких.  Саме ви надаєте людям допомогу, вкладаючи частину своєї душі. Хочу побажати вам поваги від тих людей ,на яких ви працюєте, яким надаєте послуги. Коли буде їхня повага, то ви розумітимете, що  вкладаєте частину своєї душі не просто так. Здоров’я вам і вашим родинам. Терпіння та порозуміння! 

Щиро дякую  за щоденні подвиги, тому що спілкуватися з людьми у нинішній ситуації – складно, і не кожен розуміє, що ви також люди, які заслуговують на повагу.  Вітаю зі святом та  хочу побажати, щоб з кожним роком у нас в Україні ставало усе менше тих, хто потребує  допомоги від держави.Зі святом!

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                             Ірина Баран

депутатський корпус районної ради

« повернутися до списку новин