Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Відбулася сесія Підгаєцької районної ради

Переглядів: 146

                                    

Сьогодні, 28 листопада 2019 року ,відбулася сесія Підгаєцької районної ради! На розгляд депутатів було винесено 14 питань порядку денного!Серед питань ,що розглядали депутати, було:   

 1. Про затвердження угоди.
 2. Про затвердження угоди.
 3. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги на 2019-2021 роки».
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 5. Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 6. Про затвердження розпорядження голови районної ради «Про призначення директором Мирненської ЗОШ І-ІІ ступенів Підгаєцької районної ради Завадівську Н.Д.»
 7. Про затвердження спільного розпорядження першого заступника голови РДА та голови районної ради від 18 листопада 2019 року №225-од/30-од «Про виділення матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції».
 8. Про внесення змін до контракту з директором КНП «Підгаєцька ЦРЛ» Підгаєцької районної ради Кушнірем І.Б.
 9. Про програму підтримки забезпечення об?єктів і майна спільної власності територіальних громад Підгаєцького району на 2020 рік.
 10. Про районну програму «Ветеран» на 2020-2024 роки.
 11. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу комунальної установи «Підгаєцький районний методичний кабінет».
 12. Про передачу із спільної власності територіальних громад міста, сіл Підгаєцького району до комунальної власності територіальної громади м.Підгайці трактора Т-40 та причіпа 2ПТС-4.
 13. Різне.

 Серед важливого-  прийняття рішення "Про внесення змін до районного бюджету". додаток1 ,додаток2, додаток 3,

Було підтримано та затверджено депутатами районної ради Розпорядження голови районної ради Ірини БАРАН про призначення директором Мирненської ЗОШ 1-2 ст Завадівської Надії Дмитрівни!

Також було затверджено районну Програму "Ветеран"  та затверджено Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року-додаток 1, додаток 2 ,додаток 3 ,додаток 4

 

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Нагадуємо відвідувачам сайту, що з повною інформацією про сесійні засідання районної ради ви можете ознайомитись в рубриці - Новини.

 

 

 

 

« повернутися до списку новин