Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Підгаєцької районної ради Тернопільської області .

Переглядів: 353

 

ДОДАТОК

до розпорядження голови  районної ради

№ 82-к від 12 грудня 2018 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога  комунальної установи «Підгаєцький інклюзивно – ресурсний центр Підгаєцької районної ради Тернопільської області» від 12 грудня 2018 року

            Підгаєцька районна рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Підгаєцький інклюзивно – ресурсний центр Підгаєцької районної ради Тернопільської області»

Місце знаходження комунальної установи: м.Підгайці, вулиця Боднарська,8а.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посада  практичного психолога комунальної  установи «Підгаєцький інклюзивно – ресурсний центр Підгаєцької районної ради Тернопільської області» незалежно від підпорядкування, типу та форм власності може  обіймати особа, яка має вищу педагогічну освіту за профілем та кваліфікаційним рівнем магістр ( спеціаліст), організаторські здібності, фізичний та психологічний стан якої не перешкоджає  виконанню професійних обов’язків, є громадянином України, вільно володіє державною мовою, навички роботи на  комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у  виконавчий апарат Підгаєцької районної ради ( м.Підгайці вул..Шевченка,39) наступні документи:

  • заяву  про участь  у конкурсі  з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист  персональних даних»;
  • автобіографію, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

Особа  може подати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Відповідальність за  достовірність поданих документів несе заявник

Термін подання документів для участі в конкурсному відборі  становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про  проведення конкурсного відбору на веб – сайті районної ради.

Упродовж двох робочих днів з дня завершення  строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

  • перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;
  • приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;
  • визначає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Конкурсний  відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

  • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки.

Перевірка на знання законодавства в даній сфері проводиться у формі письмового тестування. Перелік питань та критерії оцінювання тестувань і завдань розробляється і затверджується головою районної ради за погодженням з представниками відповідної галузі та оприлюднюється  на сайті районної ради.

Співбесіда проводиться з  метою  оцінки відповідного досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетенції кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Конкурсна комісія упродовж  двох робочих днів з дня завершення  конкурсного відбору визначає переможця конкурсу або визначає конкурс таким, що не відбувся.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати 45 календарних днів з дня його оголошення.

Про час і місце  проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Довідки за телефоном 2 20 50

« повернутися до списку новин