Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

6 грудня – День Збройних Сил України

Переглядів: 1294

                          Шанoвні військoвoслужбoвці, військові ліцеїсти, працівники та ветерани ЗСУ, волонтери!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Визнаю, що ми знаходимося на початку нелегкого шляху її становлення та розвитку. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам. Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо.

Горда від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Переконана, що Україна переможе.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

                                                             

 

 

Мужності, витримки та незламної волі!

З повагою,

голова Підгаєцької районної ради                                                                                     Ірина Баран

депутатський корпус районної ради

 

Також 6 грудня 2017 року відбулися заходи з нагоди Дня Збройних Сил України ,де керівники району та  міста привітали військовослужбовців, учасників АТО, ветеранів і волонтерів з Днем Збройних Сил України.

 За мужність і героїзм під час несення служби та з нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовцям, учасникам АТО керівники району, міста та військовий комісар вручили грамоти та відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

         Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури привітали військовослужбовців та ветеранів військової служби виконанням тематичних номерів із свого репертуару.

                                     

 

 

 

« повернутися до списку новин