Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

ВАЖЛИВО! Інформація про вжиті міською радою заходи для запобігання виникненню аварійних ситуацій на вул.Міцкевича в м.Підгайцях.

Переглядів: 580

Підгаєцька міська рада продовжує інформувати мешканців  міста і Підгаєцького району, в тому числі батьків учнів Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, про вжиті  міською радою заходи  для запобігання виникненню аварійних ситуацій на вул.Міцкевича в м.Підгайцях.

            Після того, як дане питання розглядалося на  засіданні виконавчого комітету Підгаєцької міської ради 12 грудня 2017 року ( прийняте рішення № 53 від 12 грудня 2017 року «Про розгляд заяв Хованця Б.В. та Кружелецької О.П. щодо вжиття заходів для зменшення аварійності на вул.Міцкевича в м.Підгайцях» було оприлюднене на сайті Підгаєцької районної ради), міською радою були направлені відповідні листи  разом з копіями усіх звернень громадян стосовно цього питання  у Службу автомобільних доріг у Тернопільській області, Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області та Головне управління Національної поліції в Тернопільській області. На даний час надійшла відповідь тільки від Служби автомобільних доріг в Тернопільській області. В зв’язку із цим доводимо до відома громадськості зміст звернення Підгаєцької міської ради до вищезгаданих служб та відповідь  Служби автомобільних доріг у  Тернопільській області. Листа публікуємо в районній газеті «Земля Підгаєцька» та на веб-сайті Підгаєцької районної ради. При надходженні відповідей від Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області та Головного управління Національної поліції в Тернопільській області громадян буде поінформовано додатково.

           

                                               З повагою, міський голова Т.В.Левкович

Відповідь служби автомобільних доріг

Лист-клопотання Підгаєцької міської  ради до Служби автомобільних доріг,Трансбезпеки та Національної поліції

« повернутися до списку новин