Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

В селі Шумляни відбулося освячення каплички Матері Божої

Переглядів: 1699

 

  Голова Підгаєцької районної ради Ірина Баран взяла участь в освяченні каплички Божої Матері , яке   відбулося 15 травня 2017 року в селі Шумляни , Підгаєцького району . 

В цей урочистий  день небо над Шумлянами  випогодилось, повітря очистилось, сонце яскраво світило, голос бринів, пташина весело щебетала і взивала всіх жителів села відірватися від буденних турбот і присвятити час Марії – Цариці Небес, Матері нашій.

Хвилюючі слова промови отців  сколихнули серце кожного жителя і присутніх гостей. Адже ця фігура Божої Матері буде нагадувати кожному про присутність Бога на землі,буде місцем зустрічі кожного з нас з Господом. Біля неї будуть збагачуватися духовно ,навчатися покори ,смирення .

Також всечесні отці  висловили  слова подяки усім майстрам та жертводавцям, які брали участь в спорудженні каплички,хто причетний до встановлення  і побажали  їм щедрих Божих ласк і  відчуття  теплої материнської руки Матері Божої  на життєвій стежині .

Хочеться, щоб слова  священика , а саме: «Ми збудували капличку не для того, щоб вихвалятися, а для того, щоб вона стала місцем молитовного примирення, любові один до одного» ,дійшли  до кожного християнського серця,запалили в душі  патріотизм до своєї Батьківщини . Адже саме Діва Марія перша спроможна довести і втримати людство в любові, якої так потребує нинішній світ.

« повернутися до списку новин