Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

В Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих відбулися правознавчі уроки для молоді «Мої права в моїй державі».

Переглядів: 464

МОЇ ПРАВА В МОЇЙ ДЕРЖАВІ

 

Міжнародний  день  прав  людини  було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Зокрема, засновники цього свята висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. У цей день, зазвичай, згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

Головна мета  в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.

З нагоди тижня права в Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих відбулися правознавчі уроки для молоді «Мої права в моїй державі». Головний спеціаліст відділу Підгаєцького бюро правової допомоги Лілія Кулинич ознайомила студентів медичного коледжу з їх правами та обов’язками. Найбільшу зацікавленість у молоді викликали завдання, в яких потрібно було проявити кмітливість у розв’язуванні кримінальних ситуацій. Захід проводився з метою формування правової культури та розвитку юридичного мислення.

« повернутися до списку новин