Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

На Підгаєччині побувала Кузьмович Марта –голова Пласту в Світі та представники тернопільського Пласту.

Переглядів: 1655

Підтримку пластового руху, його розвиток в районі  та співпрацю з українською діаспорою обговорили під час зустрічі влади міста та району з  головою Головної Пластової Булави, головою Пласту в світі Мартою Кузьмович та представниками тернопільського Пласту.

Як стало відомо під час зустрічі, Підгаєччину  чекає розвиток пластового руху. Така ідея виникла не випадково, адже молодь зовсім не задіяна до громадського руху. Саме тому, з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з метою її фізичного та духовного розвитку будуть створюватися осередки Пласту. Дана ініціатива знайшла підтримку в очільників району та міста Ірини Баран,Тетяни Левкович та Алли Колодницької . Тим паче, що спрямовані ці наміри  безпосередньо на виховання дітей та молоді, а це є добрим сигналом для того, щоб вони могли реалізувати себе в житті та займатися корисними справами.

В ході зустічі також було обговоено ряд важливих питань щодо затвердження Програми розвитку пластового руху Підгаєччини та фінансування реалізації заходів цієї Програми.

Довідково, 
Кузьмович Марта – голова Головної Пластової Булави (вищий керівний орган Пласту в світі). Громадянка США. Народилася 31 січня 1954 року в м. Честер, Па, США. Член Пласту з 1963 року. Голова Пласту в Світі з 2013 року. Ціль візиту – зустрічі з членами Пласту в м. Тернопіль та Тернопільській області, зустрічі з керівництвом області, Тернополя та районів Тернопільщини, обговорення стану розвитку Пласту в Тернополі та Тернопільській області.

                                  

« повернутися до списку новин