Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

На Підгаєччині відбулися заходи з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Переглядів: 992

Кожен, хто успадкував від Тараса Шевченка його жагучу любов до України, її народу, незрівнянної української мови, відчуває гордість, усвідомлюючи себе українцем, може по праву вважати себе нащадком Великого Кобзаря. Видатний поет Т.Г. Шевченко через усе своє життя проніс любов до рідного слова і своєї землі. Цьогоріч минає 204 річниця  років від дня народження видатного українського поета, художника, філософа, громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно, щороку  в Україні віддають данину пам'яті Великому Кобзарю.

Сьогодні в Народному домі  м. Підгаєць під назвою «І на оновленій землі…» відбувся  урочистий культурно-мистецький захід з нагоди відзначення 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

У програмі прозвучали виступи колективів художньої самодіяльності та професійних колективів, виступи читців поетичних та літературних  творів Тараса Шевченка.

         До пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Підгайці поклали квіти.

         У закладах культури району у шевченківські дні відбуваються концерти, тематичні вечори,  усні журнали, бесіди, круглі столи, книжкові та фото-виставки, огляди літератури, експозиції, інші культурно-просвітницькі заходи, присвячені поету.

Обличчя української історії.Тарас Шевченко(відео)

                                   

« повернутися до списку новин