Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Для органів місцевого самоврядування першочерговим обов’язком є захист інтересів громади

Переглядів: 314

Віктор Овчарук: «Для органів місцевого самоврядування першочерговим обов’язком є захист інтересів громади»

 

На цьому наголосив очільник обласної ради на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування, які відбуваються у Тернопільському академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка. У залі зібралися представники районних, міських, сільських та селищних рад області, об’єднаних територіальних громад з усієї області.

«2019 рік яскраво продемонстрував, що Тернопільська обласна рада, як і усі органи місцевого самоврядування краю, були, є і будуть насамперед поборниками інтересів краян. Принципами нашої діяльності є відданість засадам державності, соборності, демократичним цінностям, - зазначив Віктор Овчарук. - Попри розбіжності у політичних поглядах, депутатам рад усіх рівнів Тернопільщини завжди болять безпекові питання. Щоразу, коли, виникали питання загрози національній безпеці чи інтересам України (будь то економічні, політичні чи зрештою військові) обласна рада реагувала миттєво і одностайно. І нас підтримували ради різних рівнів. .  Маємо наголосити, що органи місцевого самоврядування Тернопільщини продуктивно діяли завдяки роботі кожного депутата зокрема і усіх рад загалом. Отже, досягнуті результати – це плоди нашої спільної праці. Впевнений: для усіх нас першочерговим обов’язком є захист інтересів громади, забезпечення добробуту краян, які делегували нам право приймати управлінські рішення. Гуртом, не сподіваючись на когось, маємо продовжувати реалізовувати наступні етапи реформування області – і в галузі освіти, і в галузі медицини, і адміністративно-територіального устрою.

І  наостанок – нагадаю слова  Степана Бандери, який казав: «Ні на що не здадуться навіть найкращі нагоди й готовність допомогти, якщо сама нація не виборює й не кує своєї долі власною боротьбою». Дякую усім за спільну роботу, особливі слова вдячності кожному депутатові усіх органів місцевого самоврядування, Тернопільської обласної ради за працю для громади області, для України».

Віктор Овчарук вручив відзнаки Тернопільської обласної ради та цінні подарунки представникам рад усіх рівнів Тернопілля.

Вітав зібрання з нагоди професійного свята і голова облдержадміністрації Ігор Сопель, благословило на працю на благо громади духовенство. Також працівники органів місцевого самоврядування отримали відзнаки від Української асоціації районних та обласних рад.

Святковий настрій представникам рад усіх рівнів створювали студенти та викладачі Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької.

В урочистостях взяли уасть і представники Підгаєччини! Це голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН, керуючий спрвами районної ради Василь МОРОЗ, консультант голови Ростисав ШВЕЦЬ .Голова обласної ради Віктор ОВЧАРУК вручив цінний подарунок  депутату Підгаєцької  районної ради Галині ДУДІ та нагородив подяками голови обласної ради сільського голову с.Білокриниця- Івана Чайківського та Голгочанського сільського голову -Василя МОРОЗА!

 

« повернутися до списку новин