Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання з нагоди Дня медичного працівника

Переглядів: 338

                        

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

Хочеться подякувати вам за розуміння наших спільних проблем.Численний колектив медичних працівників району у інколи непростих умовах підтримує належний рівень кваліфікованої допомоги населенню.

Слова глибокої вдячності хочеться сказати вам за вірність обраній професії, за добрі справи.


Саме на Вас покладається велика відповідальність за сотні людських доль, за збереження найціннішого – здоров’я та життя людини. Ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

В особливий  час війни нині Ви знову на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній, чи на чергуваннях біля поранених вояків, чи навіть під обстрілами на передовій.

Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил.

Дяку. Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах

З повагою та шаною

голова Підгаєцької районної ради                                                                                                            Ірина БАРАН

 

« повернутися до списку новин