Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

2 грудня 2019 року в Підгайцях відбулося урочисте відкриття конкурсу «Учитель року – 2020

Переглядів: 1584

Сьогодні,2 грудня 2019 року в Опорному начальному закладі "Підгаєцька ЗОШ1-3 ст" урочисто відкрився та розпочав свою роботу конкурс"Учитель року 2020" у номінаціях: Історія, хімія, початкова освіта! Учасниками конкурсу ,окрім педагогічних працівників Підгаєцьког району, були представлені педагоги Козівського та Бережанського районів! Розпочалося дійство виступом-привітанням  чудових діточок!  "Смайлики" та "Співаночки" з центру дитячої та юнацької творчості під керівництво чарівної Олесі Нікітюк налаштували учасників конкурсу на позитив!

 

Звертаючись до освітян району, на урочистому відкритті конкурсу, голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН зазначила: «Кожен такий конкурс - це конкурс фахівців, бо він передбачає відбір кращого вчителя-професіонала, який незалежно від фаху вміє пробуджувати в учнів інтерес до навчання, приваблювати їх позитивним, толерантним спілкуванням.

Метою конкурсу є:

  • виявлення й підтримка творчих пошуків педагогів;
  • піднесення ролі вчителя у суспільстві;
  • поширення перспективного, передового педагогічного досвіду як в межах усієї України, так і кожного регіону.

"Сміливо крокуйте по країні знань з вашими учнями. І нехай дорога ваша буде дорогою відкриттів, знахідок, радості й перемог!",-сказала Ірина Баран.

Також учасників конкурсу привітав Назарій Жидовський,заступник голови Підгаєцької РДА та заступник міського голови Василь Пеляк!

Впевненості у своїх силах конкурсантам надала Галина ДУДА,начальник відділу освіти та молоді  Підгаєцької РДА,яка звернулася до учасників зі словами: «Дорогі конкурсанти, розумію ваше хвилювання, і як настанову хочу нагадати, що жодна велика перемога неможлива, якщо їй не передує мала перемога над самим собою. Пам`ятайте, що конкурс – це не тільки перевірка фахових знань і здібностей, а й випробування вашої життєвої витримки, наполегливості, уміння доводити справу до кінця. "Бажаю всім успіхів, творчих здобутків, невичерпної енергії і просто везіння.»

Зі словами привітань та умовами конкурсу до присутніх звернулася Віра Страрка,керівник Підгаєцького районного методичного кабінету!Вона ознайомила учасників із членами журі , представила гостей -учасників з Козівського та Бережанського районів та побажала учасникам   творчої наснаги та перемоги  у конкурсних випробуваннях .

Сподіваємось, що фінальні змагання, відкриття яких ми урочисто оголосили, стануть підтвердженням того, що в нашому районі не перевелися хороші вчителі.

Конкурс  продовжиться і 3 грудня ,де буде визначено переможців у кожній із номінацій!

 

« повернутися до списку новин