Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Вітання з нагоди дня місцевого самоврядування

Переглядів: 512

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Підгаєччини!

 Депутати всіх рівнів!

 Шановні колеги! Однодумці!

                       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Саме з місцевої ініціативи розпочинається розвиток усієї держави. Наполеглива, часто нелегка праця, але завжди любов до того, що ви робите, самовідданість, небайдужість до успішного «завтра» – неоціненний внесок у розбудову Підгаєччини. І кожен з вас – невід’ємна, вкрай важлива частинка однієї великої системи!

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця.

 Відзначення цього професійного свята   є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, Це люди, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

       Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  

     

     Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутими.

     Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уже багато реалізовано добрих ініціатив, але і попереду чимало роботи. Завдяки вашій праці, любові до рідного краю та, щонайголовніше, бажанню змінити будь-що на краще, ми зробимо нашу Підгаєччину  ще успішнішою ! Знаю, разом нам під силу будь-які вершини.

     Уклін і шана вам за щоденну працю, високу активність у громадському  житті, непереборне бажання та здатність вирішувати усі проблеми,що є в громадах . Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. 

  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у мирне  майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги ,впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

 Будьте успішними і нехай все вдається якнайкраще!

Нехай вас і ваші родини оберігає Господь!

 

З повагою

Голова районної ради                                                                          Ірина Баран

 

 

 

« повернутися до списку новин