Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

В Підгаєцькому аграрному ліцеї відбувся КВК(фото)

Переглядів: 2059

            

27 березня 2018року в актовій залі Підгаєцького аграрного  ліцею відбулося свято КВК,метою  якого було створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу.

Усі гравці команд намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним,учасники КВК мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння жартувати, не обмежуючи свою фантазію. Кожна з команд намагалась продемонструвати свій особливий стиль гри. Конкурсанти вражали публіку своїми пісенними та хореографічними талантами та створювали позитивний настрій. Учні демонстрували свої знання і таланти у трьох конкурсах: «Моя професія-моя гордість», «Із життя ліцею» та «Україна-понад усе».

Протягом гри учасники  демонстрували надзвичайне відчуття гумору, кмітливість та гостроту розуму. Команди вражали всіх своїм нестандартним підходом до поставлених завдань.

Глядачі та учасники конкурсу мали можливість не тільки повболівати за команди, а й чудову нагоду більше дізнатися про робітничі професії. Цей конкурс став ще одним кроком професійного майбутнього тих, хто тільки стоїть на порозі вибору, і тих, хто вже здобуває професію. Жарти та сценічні образи, якими команди частували глядачів, були актуальними, свіжими та відображали компетентність у сфері робітничих професій.Виступи команд супроводжувались шквалом оплесків та позитивними емоціями у залі. Глядачі не хотіли відпускати веселих та запальних зі сцени.

                                      У грі брали активну участь учні ліцею, які сформували 4 команди:

                              ФАРА,НЕ ЗОЛОТА МОЛОДЬ,ГЕНЕРАТОРИ СМІХУ,ЗВАРНИКИ ЕЛЕКТРО ГЕ ФЕСТ

Для команд були створені конкурси:

1.Моя професія-гордість моя

2.Із життя ліцею

3.Україна-понад усе

Всі конкурси оцінювались за п’ятибальною системою.

Судили команди справедливі члени журі, серед яких Ірина Баран,голова Підгаєцької районної ради,Тетяна Левкович,голова Підгаєцької міської ради,Микола Салівончик,начальник сервісного центру.

Під час усієї гри трималася інтрига, хто ж саме стане переможцем, адже усі гравці були добре підготовлені і намагалися розвеселити публіку та довести членам журі, що саме їх команда є найкращою. Але за результатами усіх конкурсів переможцем  конкурсу КВК серед учнів стали:

І місце – команда «Генератори сміху"

ІІ місце – команда «Не золота молодь»

ІІІ місце – команда «Фара».

ІV місце – команда «Зварники електро ге фест».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підгаєцька районна рада ,Підгаєцька міська рада завдячують  керівництву Підгаєцького  аграрного  ліцею ,а саме -директору ПАЛ-Мицьо Ігорю Антоновичу ,викладачам,вихователям  за виховання молоді, створення сприятливих умов для забезпечення зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреби молоді в професійному самовизначенні та творчій самореалізації. Не існує професій престижних і непрестижних. Престижною її роблять люди, які досконало нею володіють. Кожна професія, якщо до неї підходити з любов’ю і знанням справи, таїть у собі невичерпні можливості для творчості.

Ви гордість нашого міста та району .

Завершився конкурс, але не згас творчій потенціал команд. Ми маємо надію, що творчість, гумор та молодечий запал  будуть  примножуватись та додавати сил у здобутті професії!  

 

                                    

                                             

« повернутися до списку новин