Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Сьогодні,14 лютого 2020 року,відбулося засідання Ради Тернопільщини!

Переглядів: 124

Голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН взяла участь в засіданні Ради Тернопільщини під головуванням Віктора ОВЧАРУКА,голови Тернопільської обласної ради. Обговорювали на засіданні нагальні  проблеми, що виникли у процесі продовження секторальних реформ у краї.Також у нараді  взяли участь перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, представники профспілок, начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

На порядку денному засідання стояло ряд питань, зокрема:

«Про стан та перспективи реформування охорони здоров’я в Тернопільській області».

«Стан, проблемні питання, перспективи галузі освіти в Тернопільській області».

«Про розгляд пропозицій Тернопільської обласної державної адміністрації щодо перспективного плану формування територій громад Тернопільської області».

Різне.

Доповіді начальників профільних управлінь ТОДА (управління містобудування та архітектури Володимира Харченка, управління охорони здоров’я Володимира Богайчука, управління освіти і науки Ольги Хоми) викликали чимало зауважень та запитань, а також пропозицій.

 

Обговоривши усі питання, члени засідання прийняли рішення та окреслили завдання – донести інформацію до районних рад, мешканців області та спільно виробити пропозиції для винесення їх на розгляд сесії обласної ради.

Підсумовуючи, Віктор Овчарук зазначив: «Ми повинні обговорити всі наболілі питання та спільно виробити пропозиції, прийнятні рішення. Лише за таких умов можливі позитивні результати».

За матеріалами (Тернопільська обласна рада)

« повернутися до списку новин