Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

В Підгайцях відбулося урочисте відкриття ялинки

Переглядів: 712

19 грудня 2017 року ,на центральній площі міста  відбулося урочисте  відкриття головної ялинки міста,яка тепер буде  втішати  як маленьких, так і дорослих містян,а також гостей нашого міста.

 Дорослі  та діти  зібралися, аби побачити цей урочистий момент та взяти участь у новорічних розвагах. На відкритті були присутні діти загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, місцеві мешканці та гості міста. У рамках святкової програми для дітей та гостей свята  проведено розважально-ігрову програму за участю Святого Миколая та казкових героїв. Наприкінці дружнім хором запалили міську ялинку та водили хоровод. 

"Кожен чекав сьогодні дива, і Миколай прийшов до нас — добрий, люблячий посланець Господа Бога. Вже ось який рік поспіль ми збираємось громадою нашого міста, щоб засвітити ялинку і розпочати новорічні і різдвяні святкування. Бажаю, щоб ступивши на поріг осель, Новий 2018 рік разом із Різдвяною колядою подарували усім міцне здоров’я, злагоду, достаток, силу духу, мирне небо над головою", - з такими словами звернулася  до підгайчан  голова міста  Тетяна Левкович. - Нехай над нашим містом лунає коляда, а добро, яке приніс Христос у світ, завжди перемагає. А усіх діток закликаю не забути заколядувати у церкві, батькам і міському голові!”. 

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

 

З повагою та вдячністю,

виконавчий комітет Підгаєцької міської ради

19 грудня 2017 р.

 

 

 

« повернутися до списку новин