Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Урочистості з нагоди випуску студентів Галицького медичного коледжу та Підгаєцького аграрного ліцею

Переглядів: 2460

Дуже швидко минає час. Проходить дитинство, юність… Ось і пролетіли та залишились позаду роки навчання в Підгаєцькому  професійному аграрному  ліцеї,де сьогодні,30 червня 2018 року, відбувся випускний вечір. Це значна подія в житті кожного учня, адже попереду – пора звершень, пора самостійного, дорослого життя. Усі із хвилюванням чекали на цей день: дівчата у гарних сукнях, хлопці в костюмах, у батьків сльози на очах. По традиції директор ліцею Ігор Мицьо  вручив випускникам дипломи та грамоти,  побажав своїм учням здійснення бажань і планів, успіхів та досягнення  омріяних вершин у майбутній діяльності, батьки благословили своїх дітей на успіхи, добро і щастя на життєвій ниві. У своєму виступі випускники подякували своїм наставникам за здобуті знання у нашому навчальному закладі, адже він став першою сходинкою у їхньому дорослому житті.

В урочистостях взяли участь : голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН, заступник голови Підгаєцької районної державної адіністрації Іван Керницький,заступник міського голови Василь Пеляк.

У своєму виступі Ірина БАРАН звернулася  до випускників  з напутніми словами: «Ви,дорогі учні, залишили в минулому перші труднощі пізнання професійних навичок, здобули неоціненні знання та вміння, навчилися використовувати їх на ділі, передавати іншим. Сьогодні ви отримаєте свідоцтва вашого успішного оволодіння навчальною програмою, але тільки від вас залежить, чи станете ви справжніми фахівцями, примножуючи добру славу свого навчального закладу». Ірина Баран висловила  слова подяки за щоденну напружену, самовіддану працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. «Дякую ветеранам праці, всім працівникам закладу. Ви представляєте особливу категорію педагогічних працівників, які готують робітничі кадри. Багато ваших вихованців стали керівниками сільгосппідприємств, організаторами виробництва, інші – просто хорошими працівниками, професіоналами своєї справи. Нехай кожен ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки ваші й вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю ваших вихованців» - побажала  вона.

А також  у Галицькому медичному коледжі відбулися Урочисті збори з нагоди випуску студентів медичного коледжу . На урочистому зібранні були присутні студенти-випускники, викладачі, батьки та почесні гості. З вітальними словами  виступило керівництво   коледжу.Прозвучали слова подяки  випускникам за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті. Медичний працівник набагато більше, ніж просто професія, це й особливий тип мислення, душевної організації, в основі якої – прагнення допомагати людям. Знання і вміння медика, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною та цінувалися як особливий талант.

З напутніми словами і побажаннями до студентів-випускників звернулися почесні гості:  Ірина БАРАН - голова Підгаєцької районної ради, Василь Пеляк , заступник міського голови.

Святково і урочисто пройшло вручення дипломів молодшого спеціаліста та атестатів про середню освіту. А студенти – випускники в урочистій обстановці дали Клятву випускника медичного коледжу і подякували адміністрації коледжу, викладачам, співробітникам, батькам. Окрасою свята стали пісні у виконанні студентів – випускників та їх молодших колег.

Адміністрація, педагогічний колектив медичного коледжу привітали  випускників із закінченням навчального закладу і побажали  міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної охорони здоров’я!  Ірина БАРАН  побажала випускникам іти по життю  з вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа, прямувати  в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення, на благо народу України.На завершення наголосила на тому ,що одужання пацієнта починається з посмішки медичного працівника!

 

 

« повернутися до списку новин