Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

День Гідності та Свободи

Переглядів: 524

І знову, в котрий це вже раз                                                               

Зійшлися ми в одній родині,

Щоб пом’янути славний час,

Коли в офіру Батьківщині

Себе принесли кращі з нас.

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячується!

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Такими словами розпочалася відкриття виставки «Борітеся- поборете! Вам  Бог допоможе!», та стенд малюнків «Герої не вмирають», присвячені Дню Гідності та Свободи. Найкращі читачі дитячої бібліотеки читали поезію Майдану, взявши участь у відзначені цих знаменних подій. Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013- го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Минуло небагато часу і про захисників нашої держави пишуть книги, знімають кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

 Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам -героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і  як найшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

 

 

 

« повернутися до списку новин