Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Підгаєччина вшановувала День Соборності, героїв Крут та видатного політичного і державного діяча, борця за Незалежність України, Героя України В’ячеслава Чорновола

Переглядів: 479

 

 

Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, понад 99 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Тож з цієї нагоди на Підгаєччині  представники влади, депутати, голови місцевих рад, жителі  міста та району  взяли участь у заходах з нагоди  Дня  Соборності України , героїв Крут та в  заходах , присвячених життю і діяльності видатного політичного і державного діяча, борця за Незалежність України, Героя України В’ячеслава Чорновола,

22 січня 2018 року  у м.Підгайці о 15.00 год. в районному будинку культури відбулося  урочисте зібрання громадськості,  культурно-мистецький захід до  Дня  Соборності України та вшанування пам’яті Героїв битви під Крутами , культурно-мистецькі заходи, присвячені життю і діяльності видатного політичного і державного діяча В’ячеслава Чорновола,  з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років і пам’ятних дат, пов’язаних з національним державотворенням на початку XX століття – Днем Соборності України.

 У закладах культури  і освіти району  діяли тематичні виставки, експозиції та проводилася   інформаційнно-просвітницька робота , присвячена  історії національного державотворення.

День Соборності України покликаний  виховати в нас почуття соборності, єднання, свободи в Незалежній країні. Це свято має стати об’єднуючим чинником для всього українського народу. Тож ми повинні працювати на ідею загальнонаціональної єдності, адже відродження Вітчизни — це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

 

« повернутися до списку новин