Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Керівники району і міста привітали медичних працівників з професійним святом З нагоди Дня медичного працівника України

Переглядів: 475

                    

З нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається щороку у третю неділю червня,  голова районної ради Ірина Баран,голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, міський голова м.Підгайці Тетяна Левкович  привітали  медиків району з їх професійним святом.

          В урочистому зібранні медичних працівників та церемонії нагородження, яке відбулося в актовому залі Підгаєцької центральної районної комунальної лікарні, взяли участь головний лікар центральної районної комунальної лікарні Ігор Кушнір, головний лікар комунального закладу Підгаєцької районної ради «Підгаєцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Богдан Виваль, працівники закладів охорони здоров’я, учні і заступник директора приватного вищого навчального закладу «Галицький медичний коледж» Василь Головатий.

Ірина БАРАН у своєму привітанні наголосила,що саме на медичного працівника  покладається велика відповідальність за сотні людських доль, за збереження найціннішого – здоров’я та життя людини. "Ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Професія медпрацівника не знає ні свят, ні вихідних, вона потребує великого терпіння й душевної чуйності"

  На урочистостях своїх  медиків привітали головний лікар центральної районної комунальної лікарні Ігор Кушнір, головний лікар комунального закладу Підгаєцької районної ради «Підгаєцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Богдан Виваль. Зачитали накази про нагородження, вручили грамоти та заохочувальні премії кращим працівникам галузі.     

                                                              

« повернутися до списку новин