Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

День Соборності України-це не тільки визнання єдності всіх територій, але й об’єднання нації.

Переглядів: 332

Шановна громадо Підгаєччини!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України – подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави.

Важко переоцінити визначне історичне значення соборності України та українського визвольного руху ХХ століття, пов’язаного із боротьбою за її незалежність.

Сьогодні наша держава переживає непрості часи - через зовнішню російську агресію саме її існування знаходиться під загрозою. Поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх сприйняття й розуміння.

Ми всі разом маємо шукати шлях до злагоди у нашій країні. Адже Соборність– це не тільки визнання єдності всіх територій, але й об’єднання нації.


Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно стабільної та духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
       З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

                                            Слава Україні!
 

З повагою,
голова Підгаєцької районної ради                                                                                                Ірина БАРАН

« повернутися до списку новин