Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

День жалоби на Підгаєччині

Переглядів: 472

                                                               

    

                                                        День жалоби

У зв’язку із загибеллю  20 червня 2017  року  на річці Дністер, в районі села Устя-Зелене, Монастириського району Володимира Федорчука та Максима Скасківа у    Підгаєцькому    районі   21-22  червня   2017 року оголошено   Днями  жалоби.

На знак скорботи  за загиблими   на  адміністративних будівлях  органів  місцевого самоврядування, підприємствах,  установах  та організаціях,  незалежно від форм власності, що знаходяться на території Підгаєцького району, у Дні  жалоби приспущено Державний прапор України із пов’язаною траурною стрічкою

 Рекомендовано органам  місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, скасувати у Дні  жалоби проведення розважально-концертних заходів.

 

Довідково: Володимир Федорчук, керівник туристсько-краєзнавчого гуртка центру дитячої та юнацької творчості по сумісництву, основне місце роботи – викладач художньої обробки меблів Підгаєцької державної художньої школи народних ремесел та Максим Скасків, учень  8 класу Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, загинули під час  турпоходу.

Пластуни вирушили у турпохід і зупинилися на березі річки для короткого перепочинку, коли один із підлітків послизнувся і впав у воду. Хлопець видерся на камінь і хотів помити ноги, але не втримав рівновагу. Його одразу підхопила стрімка течія, а потім ще й затягнуло у водоверть. Підлітка кинулися рятувати один із друзів і виховник.

Володимир намагався врятувати Максима, котрого затягнуло у водяний вир на річці Дністер, але стихія виявилася сильнішою – забрала життя обох пластунів.

Вони відійшли на Вічну Ватру: Володимир – мудра, позитивна, вихована, порядна талановита людина і 14-річний Максим – життєрадісний, веселий, розумний хлопчик. Тож хай там їм буде спокійно….

Висловлюємо глибокі співчуття родинам, близьким, друзям Володимира і Максима.
Світла пам’ять…

« повернутися до списку новин