Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Звіт ДНЗ "Підгаєцький аграрний ліцей"

Переглядів: 614

 

Сьогодні, 23 березня 2017 року, в  приміщенні Народного дому   відбувся творчий  звітний концерт учасників художньої самодіяльності ДНЗ " Підгаєцький   професійний  аграрний  ліцей"  під назвою-"Україна-єдина родина"

В просторій залі Народного дому  міста  зібралось чимало гостей. Усі вони прийшли переглянути програму, яку підготували працівники та учні професійного аграрного ліцею. І присутні, дійсно, мали змогу пересвідчитись, що серед учасників  є чимало талантів. Ведучими заходу, уже традиційно, були учні ліцею. Саме вони розповідали глядачам про щоденне життя навчального закладу та про кожного артиста, який виходив на сцену.

Цього дня присутні в залі досить активно зустрічали викладачів ,які виконували чудові твори . Також гучними оплесками вітали фольклорний театр «Знай наших», режисер -Ольга Мицьо та «Десь там у Підгайцях»,художній керівник -Тетяна Пастущин .  На сцені можна було побачити і ансамбль жінок ,і чоловічий вокальний квартет,тріо, ансамбль духових інструментів, який складається з працівників та учнів  ліцею. Під- час звітного концерту звучали різноманітні музичні композиції. І твори, які об’єднують цілі покоління, бентежили  душу та навіювали  спогади про пам’ятні події. І цього дня присутні в залі могли поринути в минуле.

Все було професійно,цікаво,креативно.

Молодці! Дякуємо, що ви є!

 

« повернутися до списку новин