Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Наше завдання – активізувати соціальне служіння

Переглядів: 548

  "Рука,що бере - наповнює  руку!

    Рука,що дає  -  наповнює  серце!"

2018 рік – початок активної фази реалізації Стратегії розвитку соціального служіння . Її метою є повномасштабна активізація соціального служіння в  Церкві.

Йдеться про всеукраїнську програму «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні». Цей проект реалізовується  за підтримки Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ та реалізовує його Карітас України у співпраці з усіма єпархіальними Карітасами та синкелами у справах соціального служіння єпархій.Програма покликана відчутно підвищити рівень активності парафій УГКЦ у царині соціального служіння. Це буде відбуватися через безпосереднє навчання в парафіях, навчальні модулі для тренерів та модульну навчальну програму для представників парафій.

Саме така зустріч та презентація намірів співпраці церкви у плані соціального служіння та місцевої влади відбулася 7 лютого 2018 року ,в місті Підгайці.В організаційній зустрічі взяла участь  голова Підгаєцької районної ради  Ірина Баран  .

 

 

« повернутися до списку новин