Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Учасники проекту «Україна – Норвегія» завершили навчання

Переглядів: 550

 

30 травня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей, які здійснюються у вищому навчальному закладі у рамках реалізації проекту «Україна – Норвегія»,в якій взяла участь голова районної ради Ірина Баран. Традиційно з нагоди випуску чергової групи учасників проекту в ТНЕУ відбувся День Норвезької культури. Приємно, що поважним гостем дійства став Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

Професорсько-викладацький колектив, працівники та студенти гучними оплесками зустрічали на червоній доріжці ректора ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого, Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестада, радника з питань співпраці та розвитку Посольства Королівства Норвегія Петтера Баука, Президента Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Володимира Сергійовича Рубцова.
 
Почесне право внести Державні прапори України і Королівства Норвегія надано студентам Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ. Урочистості розпочалися зі звучання Державних Гімнів обох держав.

Під час засідання було підписано Меморандум про співпрацю у рамках проекту «Україна – Норвегія» між Тернопільським національним економічним університетом, «Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації», Підгаєцькою районною державною адміністрацією, Підгаєцькою районною радою. Меморандум є свідченням подальшої плідної праці за проектом «Україна – Норвегія», дієвості та результативності.
 

« повернутися до списку новин