Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Урочистості з приводу призову юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Переглядів: 989

Сьогодні, 15 червня, у Підгайцях   відбулися урочистості з приводу призову юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України. На військову службу призвано 5 юнаків із Підгаєччини. Цього теплого літнього дня провести хлопців зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Участь у заходах взяла  голова районної ради  ради Ірина БАРАН, голова Підгаєцької  районної державної адміністрації Галина ДУДА та священнослужителі православної та греко-католицької конфесій.

Голова Підгаєцької районної ради Ірина БАРАН від імені депутатського корпусу привітала новобранців такими словами: «Сьогодні ви стали військовослужбовцями, тож бажаю вам пройти цю службу з гідністю та честю. Недаремно строкову службу називають школою життя, адже вона вчить бути самостійними, відповідальними, рішучими. Всі ці якості будуть необхідними вам і в цивільному житті, для добробуту ваших сімей та розквіту нашої держави». 
Благословили завтрашніх солдат на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя священнослужителі православного храму отець Петро ФЕДІВ  та греко-католицького – отець Микола МИДЛЯК, які окропили хлопців свяченою водою.

« повернутися до списку новин