Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Свято Останнього дзвоника

Переглядів: 426

                                                    Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!


  З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника.
 Завершення навчального року для наймолодших та учнів середніх класів знаменується не тільки гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.
    Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаю непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.
   З нагоди урочистого, незабутнього шкільного свята від районної ради, особисто від мене  прийміть сердечні вітання та побажання – здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!

 

Голова районної ради                                                                        Ірина Баран

« повернутися до списку новин