Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Державне агентство з питань електронного урядування України інформує

Переглядів: 557

Сьогодні запрацював Електронний кабінет перевізника – подія, на яку довго чекали представники бізнесу. Адже це стане справжнім дієвим електронним інструментом, який дозволить усім, хто працює на транспорті, отримувати послуги Укртрансбезпеки у зручний для них спосіб.

Що дозволяє Електронний кабінет перевізника?

?Тим, хто бажає займатися вантажними або пасажирськими перевезеннями, – отримати відповідну ліцензію.

?Тому, хто вже є автоперевізником, – розширювати, оновлювати, звужувати чи анулювати свою ліцензію, а також – оперативно змінювати дані про своє підприємство, як-от персонал, транспорт, матеріально-технічна база. Раніше для цього потрібно було пересилати документи до органу ліцензування поштою або надавати особисто у Києві.

?Також автоперевізникам е-Кабінет додасть зручності тим, що міститиме багато корисної для роботи інформації, яка оновлюватиметься автоматично: про наявні штрафи, накладені інспекторами Укртрансбезпеки, дозволи, журнал заяв та повідомлень зі статусом опрацювання, дані про підприємство тощо.

?Цікавим сервіс буде й пересічним громадянам, громадським активістам та журналістам, адже із запуском е-Кабінету стане доступним і Реєстр перевізників. Лише за номером транспортного засобу (чи то таксі, чи то автобуса) або ЄДРПОУ чи ІПН власника можна дізнатися, чи є у перевізника відповідна ліцензія, строк її дії та контактні дані компанії.

На прес-брифінгу Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування України, зазначив: «Електронний кабінет перевізника – це робочий електронний інструмент, який не тільки спростить процес ліцензування для учасників ринку, а й дозволить їм сумлінніше дотримуватись вимог законодавства. В цьому й полягає сутність будь-якої публічної електронної послуги, яку ми втілюємо в життя: зручність, швидкість та прозорість».

Послуги доступні на kmu.gov.ua та e-services.dsbt.gov.ua

Дякуємо Міністерство інфраструктури УкраїниУкртрансбезпекаTAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Фонд Східна Європа за співпрацю та підтримку цього проекту.

with Volodymyr GroysmanOleksandr SaenkoOleksandr RyzhenkoVolodymyr OmelyanViacheslav DidkivskyiAleksey VyskubDanylo Molchanov Petro MatiaszekVictor LiakhOlena SaienkoPavlo Radchenko Ruslan SilvestrovMykola Svyetikov Oleksandra Pidenko Natalie PinchukViktoria Gladchenko,Robert O'DonovanДмитрий МаковскийValerii BakalОлександр Озеран (Oleksandr Ozeran) Vitaly KindrativEvgeniy KatkovЕвгения Поремчук,Володимир Бондаренко - Державний секретар Кабінету Міністрів України,Lesia ChmilKatya KopchukIryna Zhdanenko , Оксана ГерасимоваЛілія Габрієль-ТкачукMarina TomkoIryna BlyzniukUSAID Ukraine - USAID Україна,Офіс реформ Кабінету Міністрів УкраїниMaryna KrasnopolskaZhanna PanchenkoOksana Velychko

« повернутися до списку новин