Підгаєцька районна рада
Підгаєцький район, Тернопільська область

Голодомор – віхи історії

Переглядів: 327

Голодомор – віхи історії

                                                                                                                                  Голодомор

Ти кажеш не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерно вимили до тла?

 

 

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада та  радянський політичний режим.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб наші нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

 В Підгаєцькій районній   бібліотеці  для дорослих  відзначили  чергову річницю Голодомору і вшанували  пам’ять його жертв .

  До цієї дати в читальному залі бібліотеки організували і провели медіа - вернісаж  «Голод – 33» на ,якому були представлені документи,ілюстровані матеріали та спогади тієї страшної трагедії, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

    

Бібліотекар читального залу  Нагловач Т.І.

« повернутися до списку новин